Úvodný formulár

Vítam Vás pri vyplňovaní tohto formulára.
Vďaka nemu si obaja/obe ušetríme veľa času a niekoľko vymenených emailov.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné

Koľko podstránok, bude web obsahovať? Podstránka je každá stránka konkrétneho webu, na ktorú sa dá prekliknúť (napr Domov, O nás, stránka konkrétneho produktu atď.)*

Aký cieľ by mal plniť váš web? (môžete vybrať viac možností):*

Budete na webe potrebovať aj e-shop funkcie? (Košík, pokladňa, platba)*

Máte už pre svoju stránku vytvorené/vybrané niektoré z nasledujúcich bodov? Prosím, začiarknite čo máte. S ostatným vám rada pomôžem (viac info pod formulárom).

Budete chcieť aj zbierať emaily? (Získavanie emailov od návštevníkov stránky s cieľom im v budúcnosti posielať nejaký obsah)*

V akom časovom rozpätí, by ste chceli mať web hotový?*

V prípade, že ešte nemáte texty na stránku tak počas dizajnovania môžem použiť Lorem Ipsum, ktorý sa neskôr nahradí vašími textami.

Nasledujúce body by vám mohli pomôcť pri písaní vaších textov:

1. Je dobré, aby váš text bol pre zákazníka pútavý, zaujímavý a dobre sa čítal.

2. Návštevníkom stránky sa bude váš text čítať lepšie, ak v ňom budete používať nadpisy, podnadpisy, odseky a budete dôležité pasáže zvýrazňovať hrubým písmom alebo podčiarknutím.

3. Je dobré mať na stránke napísané, prečo by si zákazník mal vybrať práve vás alebo vašu firmu.

4. Ak máte o čom písať, je dobré na svojom webe publikovať články (blog). Návštevníci webu tak uvidia, že sa do svojho odboru naozaj vyznáte a budú vám viac veriť.

5. V prípade spokojných zákazníkov si neváhajte vypýtať referencie. Aj to pomôže tomu, aby vám alebo vášmu produktu klienti viac verili.

Máte pre stránku pripravené nejaké fotky?

Ak áno, skvelé. Ak ich zatiaľ nemáte, tak si dajte pozor na sťahovanie fotiek z internetu. Na väčšinu fotiek sa totiž vzťahujú autorské práva. Na internete ale nájdete viacero stránok, z ktorých si viete zadarmo stiahnúť pekné fotky, ktoré môžete použiť na Vašom webe.

Tu je zopár stránok, kde môžete hľadať vhodné obrázky a fotky:

https://unsplash.com/,