Máte otázky?

Možno ich tu nájdete…

Ak ste nenašli, len mi napíšte. Rada vám na čokoľvek odpoviem.

u

Ako prebieha komunikácia?

Zvyčajne komunikujem cez email a nebudem popierať, že mi to takto úplne vyhovuje. No ak potrebujete napríklad úvodny videohovor, môžeme sa dohodnuť.

u

Ako presne je to s platením za túto službu?

Kedže cena služby je len 300€, čo je len trochu viac ako cena samotnej Divi témy, ktorá sa platí vopred tiež, rozhodla som sa to dať vopred a 100% sumy. Sumu teda zaplatíte vopred a ja vám do 48 hodín dodám hotovú službu.

u

Čo ak potrebujem na webe niečo špeciálne (čo nie je zahrnuté v cene)?

Dáte mi vedieť, čo to je a v prípade, že by to bolo niečo v mojích možnostiach, tak vám pomôžem, niekedy si nepýtam nič a niekedy v zložitých prípadoch to je 20€/ hodina.

Resp. odporúčim niekoho, kto vám s tým pomôže a nepýta si šialené peniaze.

u

Ako je to s doménou a hostingom?

Tou prvou a najjednoduchšou možnosťou je, že sa o všetko postarám ja. Hosting s doménou stoja okolo 50€ ročne, takže vám každý rok budem posielať faktúru na 50€/rok.

V tejto cene máte doménu (15€ / rok) a priestor až do výšky 10 GB (ktorý by vás pri samostatnej objednávke stál 47€ za rok).

Poznámka: Vo veľmi nepravdepodobnom prípade, že by ste sa po roku rozhodli na stránku vykašlať, vám v tom nebudem brániť. Samozrejme, nemusíte mi platiť žiadny ďalší poplatok za doménu a hosting.

Druhá možnosť je tá, že si doménu s webhostingom kúpite sami a mne len poskytnete údaje. Vo WebSupporte, čo je najlepší hosting na Slovensku, vás to vyjde tiež 50€/rok.