Šablóna profesionálne navrhnutá od Divi Elegant themes, ktorú môžete mať aj vy na svojom webe. A to úplne zadarmo. Stačí ak si dáte odomňa spraviť web a v emaily mi oznámite, že chcete túto šablónu.

Podotýkam, že všetko na šablónach navrhnutých priamo na Divi, vám viem stále zmeniť.  A to je o dôvod viac, prečo sa rozhodnúť pre šablónu. Je to na začiatok stránky, skvelý základ z ktorého sa dá odraziť.

Ja vám v cene stránky všetko na webe podľa vaších predstáv upravím, doladím, pridám veci a odstránim tak, aby na webe ostali len veci, ktoré chcete a všetko vyzeralo jednotne.

PS: Šablóny sa dajú kombinovať. V prípade teda, že sa vám páči viacero šablón, ktoré mám vystavené na svojom webe, zistite si ktoré časti sa vám presne páčia a ja vám ich nahodím na váš web + ich spravím jednotnejšie (aby web vyzeral ako jeden pekný celok).

(tu si môžete pozrieť ,,live demo” hlavnej stránky. Nadizajnované sú ale aj ostatné podstránky, ktoré môžete vidieť na obrázkoch nižšie. V prípade, že by ste chceli vidieť náhľad aj iných podstránok, stačí mi napísať.)